Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale

  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Розміщений за 10 хвилин їзди на машині від вулиці Монтенаполеоне, готель Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale Milan має приватну художню галерею. Також на території є парковка.

Гості насолоджуватимуться феном і рушниками у власних ванних кімнатах з біде, окремим туалетом і душем.

Всього за кілька хвилин ходьби від готелю розташований заклад під назвою Bar Trattoria Da Justin.

Гостьовий будинок знаходиться у Мілані, поблизу станції метро Caiazzo. Театр "Ла Скала" знаходиться на відстані 3.4 км від готелю Мілана. Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale знаходиться недалеко від таких популярних визначних пам'яток, як Holocaust memorial in Milan і Giardino Cassina de Pomm, що знаходяться за 6 хвилини пішки. Це помешкання знаходиться всього за 0.9 км від зупинки автобусів Piazza Luigi di Savoia.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale Мілан
Round Room - 7
Ціна лише для моб. пристроїв

Round Room - 7

8.3
Дуже Добре 7 відгуків
273 м від помешкання
USD 97 USD 87
за ніч
Attractive Room - 6
Ціна лише для моб. пристроїв

Attractive Room - 6

8.8
Відмінно 24 відгуки
275 м від помешкання
USD 114 USD 103
за ніч
Bunk Bed - Room 4
Ціна лише для моб. пристроїв

Bunk Bed - Room 4

9.0
Блискуче 60 відгуків
275 м від помешкання
USD 68 USD 61
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Мілан Лінате Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1.2 км

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Опалення
    • Набір для приготування чаю/кави

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїIT044146B4IWKCDJCG
    Часті питання
    • Чи знаходиться аеропорт поруч з готелем Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale?
      Найближчий аеропорт до готелю Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale - Мілан Лінате (5 км), до нього можна дістатися за 15 хвилин їзди.
    • 🚎
      Які зупинки транспорту знаходяться поруч з готелем Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale?
      Найближча автобусна зупинка - Piazza Luigi di Savoia, вона розташована за 10 хвилин ходьби від готелю Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale, а станція метро Caiazzo - лише за 15 хвилин ходьби.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал у готелі Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale?
      Персонал готелю Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale може допомогти вам мовами, такими як- Іспанська і Італійська.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Мілан Лінате Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Classbnb - 2 Camere In Zona Stazione Centrale Мілан

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити